czwartek, 6 listopada 2014

Powrót i nowe inspiracje


Nie było mnie tu całe wieki - wiosenne wydarzenia pochłonęły mnie i mój czas całkowicie, ale wszystko już na prostej:) Zastanawiałam się mocno, czy po tak długiej przerwie jest jeszcze sens kontynuowania przygody na tym blogu. Ostanie Wasze komentarze jak i liczba  wyświetleń pomogła mi w podjęciu decyzji:) Jestem więc - dziś z inspiracjami na kalendarze adwentowe. Tak, tak Moi Kochani pierwsza niedziela adwentu już za dwa tygodnie z kawałkiem. Która inspiracja Wam podoba się najbardziej? Straszenie podoba mi się również adwentowe udekorowanie elewacji w Alzacji.

6 komentarzy:

 1. Fantastyczne kalendarze.W zeszłym roku moje dwie lewe ręce uszyły kalendarz i byłam bardzo dumna z siebie:)Teraz patrząc na Twoje zdjęcia znowu mam ochotę na stworzenie kolejnego!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też bardzo intensywnie myślę o tegorocznym kalendarzu adwentowym - kilka pomysłów już mam:)

   Usuń
 2. Witaj po przerwie! Uwielbiam kalendarze adwentowe. Mam nadzieję, że uda mi się zrealizować jakiś nowy pomysł. Rok temu były szydełkowe skarpety -zapraszam do siebie, na blogu są zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z poranną kawą u Ciebie dziś byłam - pięknie:)

   Usuń
 3. Ja też uwielbiam kalendarze adwentowe - to taki miły powrót do dzieciństwa! Święta to wiele wspaniałych pomysłów na dekoracje domu. Ja lubię dekorować ściany motywami świątecznymi, np. naklejkami z reniferami, które przyklejam, odklejam, chowam do pudełka po Świętach razem z ozdobami choinkowymi i w grudniu znowu ozdabiam nimi ściany :)

  OdpowiedzUsuń